Wirtualne miasta

Wirtualne miasta

Wizualizacja w czasie rzeczywistym jest doskonałą metodą interpretacji danych dynamicznych. Jako niezależny twórca produktów wysokiej jakości korzystamy z kombinacji własnych zastrzeżonych technologii 3D, a także sprawdzonych rozwiązań dostępnych na rynku (Unity 3D i Cez).

Gdy dane są prezentowane w wizualizacji w czasie rzeczywistym, stają się jasne i dokładne, co znacznie poprawia efektywność ich wyświetlania. Przeprowadzenie symulacji, które mają być wdrożone na późniejszym etapie, pozwala przewidzieć z wysoką precyzją wpływ dowolnego rozwiązania, które może zostać wykorzystane. Interaktywny świat stworzony w ten sposób pozwala klientowi uzyskać lepszy wgląd w nawet najbardziej innowacyjne projekty.

Nieustannie rozwijając nasze rozwiązania i zwiększając ich wydajność, zapewniamy minimalizację kosztów i pełne zaspokojenie potrzeb klienta. Dostarczamy każdą wizualizację w czasie rzeczywistym, stosując najwyższe standardy i zawsze jesteśmy otwarci na różne sposoby optymalizacji naszych działań. Dzięki naszym rozwiązaniom wirtualnej rzeczywistości, jesteśmy w stanie opublikować nawet najbardziej zaawansowane i innowacyjne projekty wizualizacji w czasie rzeczywistym oparte na większości platform i systemów operacyjnych. Równie ważne jest to, że są one łatwe i intuicyjne w obsłudze za pomocą urządzeń mobilnych.

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.