Wirtualna rzeczywistość

Nasze rozwiązania Wirtualnej Rzeczywistości są oparte na najbardziej zaawansowanych silnikach 3D, takich jak Unity i Cez. Za pomocą tych narzędzi możemy innowacyjnie prezentować dane przestrzenne dla szerokiej gamy zastosowań i dziedzin, takich jak infrastruktura, architektura, logistyka, użytkowanie gruntów, czy środowisko.

Jako twórca rzeczywistości wirtualnej możemy korzystać z naszych rozwiązań, aby zapewnić użytkownikowi możliwość oceny dynamicznych zmian funkcji, parametrów i opcji dla danego projektu w czasie rzeczywistym i natychmiast obserwować ich wpływ bez konieczności wykonywania czasochłonnych obliczeń. Stanowi to istotną zaletę rozwiązań rzeczywistości wirtualnej w stosunku do tradycyjnych, takich jak statyczne wizualizacje lub wstępnie renderowane materiały wideo.

Inną charakterystyczną cechą rozwiązań wirtualnej rzeczywistości jest całkowita swoboda doświadczania wirtualnego modelu świata bez żadnych ograniczeń i domniemań narzuconych przez poprzednie rozwiązania. Należy podkreślić, że w przypadku rozwiązań wykorzystujących rzeczywistość wirtualną, to użytkownicy decydują, gdzie, kiedy i jak będą modyfikować parametry rozwiązania, a także co i kiedy będą robić i obserwować.

Wirtualna rzeczywistość umożliwia naszym klientom publikowanie swoich projektów na większości dostępnych platform i systemów operacyjnych, w tym prezentacji online, zarówno na podstawie wtyczek, jak i WebGL, samodzielnych aplikacji, Windows / Mac OS / Android, platform mobilnych, i gogli VR. 

Skontaktuj się z Sito Poland, twórcą rzeczywistości wirtualnej.

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.