Wirtualna architektura

Wirtualna architektura

Pokaż swoje modele architektoniczne jako grę, w której klienci mogą swobodnie poruszać się w naturalnym środowisku. To doskonałe rozwiązanie, które lepiej wpływa na percepcję widza. Wirtualna architektura świetnie nadaje się do marketingu, konsultacji społecznych i wizualnych projektów architektonicznych. Właściwa prezentacja projektu jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala zwiększyć jego efektywność. Nasze wizualizacje architektoniczne są dostępne jako wirtualne modele internetowe, mobilne lub do oglądania przez gogle VR.

Rozwiązania rzeczywistości wirtualnej ułatwiają podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących wykorzystania przestrzeni. Zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości przejście architektoniczne powinno charakteryzować się nie tylko jakością używanych narzędzi wirtualnej rzeczywistości, ale także jasnością i innowacyjnością. To, co wyróżnia naszą architekturę wirtualną od tradycyjnych rozwiązań, takich jak architektoniczne rendery statyczne lub wizualizacje wideo, to całkowita swoboda poruszania się po wirtualnym modelu.

Nasza wizualizacja architektoniczna ma najwyższą jakość wizualną, ponieważ wykorzystujemy szereg innowacyjnych funkcji tego typu rozwiązań, w tym dynamiczne oświetlenie fotometryczne, rzeczywiste efekty pogodowe, animowaną roślinność zmieniającą się wraz z porami roku i wiele innych. Celem tych rozwiązań jest możliwie jak najpełniejsze przedstawienie potencjału infrastruktury. Wizualizacja architektoniczna stworzona we współpracy z nami jest zawsze jedyna w swoim rodzaju, tym bardziej, że mimo iż pracujemy zgodnie ze ścisłymi standardami zawodowymi, głównym celem każdego architektonicznego przejścia jest zadowolenie kontrahenta i spełnienie sto procent ich wymagań.

Wirtualna architektura pozwala uchwycić indywidualny charakter danego obiektu, a wykorzystanie grafiki 3D w czasie rzeczywistym daje możliwość przedstawienia dokładnej wizji ukończonego projektu. Wizualizacja obejmuje symulacje, które są identyczne z efektami uzyskanymi później w rzeczywistości. Nasza wizualizacja architektoniczna obejmuje prezentację i ocenę modeli architektonicznych dla przyszłych planów zagospodarowania, prezentację danych historycznych i zmian w środowisku miejskim.

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.