Rozwinięte modele miast

Rozwinięte modele miast

Nasze rozwiązania wirtualnej rzeczywistości ukazują  wizualizacje złożonych zbiorów danych przestrzennych w sposób zrozumiały dla użytkownika, przyspieszając i upraszczając ich analizę, łącząc funkcjonalność i prostotę użytkowania z wysoką wartością estetyczną. Przedstawienie tego typu danych dla danego projektu przy użyciu zaawansowanej wizualizacji danych zapewnia precyzyjne informacje prezentowane w wyrafinowanej, a jednocześnie przejrzystej formie na większości dostępnych platform i systemów operacyjnych.

Zaawansowane wizualizacje danych ułatwiają prowadzenie różnorodnych przestrzennie wizualizowanych badań i analiz w dynamicznym środowisku 2D / 3D oraz śledzenie ich postępów i wyników w czasie rzeczywistym. Jego zastosowania obejmują takie obszary, jak dane o środowisku, inżynieria lądowa, transport i logistyka, komunikacja, energia, opieka zdrowotna, bezpieczeństwo publiczne i wiele innych.

 

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.