Korki w mieście

Korki w mieście

Wirtualna rzeczywistość umożliwia symulacje, które można następnie wykorzystać do przewidywania sytuacji w rzeczywistym świecie.  

Wizualizacja danych o ruchu jest szczegółową analizą parametrów ruchu w danym obszarze, która uwzględnia zakres zmiennych w obrębie danej symulacji, w tym rodzaj infrastruktury drogowej i budowlanej, topografię, dzień, warunki pogodowe itp. Tworzenie interaktywnej wizualizacji umożliwia wykonywanie dokładnych analiz i pomiarów w sposób bardziej naturalny dla ludzkiej percepcji niż w tradycyjnych rozwiązaniach. Zebrane dane i wyciągnięte wnioski mogą być wykorzystywane do czegoś więcej niż do analizy ruchu, ponieważ istnieją również możliwości podczas realizacji projektów związanych z projektowaniem, budową, użytkowaniem i zarządzaniem infrastrukturą drogową, transportem publicznym lub bezpieczeństwem ruchu.

Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem rzeczywistości wirtualnej, która wyróżnia się wyjątkowym doświadczeniem i ciągłym rozwojem nowych technologii. Przygotowując wizualizację danych o ruchu, dokładamy wszelkich starań, aby zoptymalizować koszty i zmaksymalizować wydajność. W naszej pracy nad wizualizacją danych o ruchu łączymy przestrzeganie ściśle określonych standardów i dostosowanie do potrzeb klienta.

Rozwiązania w dziedzinie VR stanowią wyjątkową okazję do kompleksowej analizy problemu, podobnie jest z wizualizacją danych o ruchu, która polega na prezentacji i ocenie przyszłych planów rozwoju infrastruktury drogowej, prezentacji przyszłych rozwiązań drogowych w obszarze , badania dotyczące bezpieczeństwa ruchu i badania wpływu na środowisko.

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.