Infrastruktura on-line

Infrastruktura on-line

Technologia wirtualnej rzeczywistości może znacznie ułatwić obsługę złożonych modeli infrastruktury. Są łatwiejsze w nawigacji, ponieważ wirtualne modele online są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 

Wizualizacja infrastruktury jest jednym z naszych rozwiązań w zakresie wirtualnej rzeczywistości. Nasz interaktywny, bogaty w dane model opracowany przy użyciu nowoczesnej technologii 3D w czasie rzeczywistym ułatwia przetwarzanie szeregu różnych symulacji, które ułatwiają poznanie i przeanalizowanie efektu wyboru określonych rozwiązań. Wizualizacja infrastruktury odbywa się z uwzględnieniem wszystkich parametrów i zmiennych wymaganych przez naszych klientów.

Przetwarzamy każde zamówienie w oparciu o najwyższe standardy, a jednocześnie optymalizujemy nasze działania w sposób, który pozwala nam w pełni sprostać oczekiwaniom zamawiającego. Uważamy, że tworzone przez nas wizualizacje infrastruktury powinny znacząco podnieść efektywność danego projektu. Przygotowane przez nas wizualizacje infrastruktury stanowią niepowtarzalną okazję do stworzenia projektu przyjaznego dla użytkownika, precyzyjnego, wydajnego i atrakcyjnego.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tworzyć rozwiązania VR, które zwiększają produktywność i zwiększają konkurencyjność naszych klientów. Nasze wizualizacje mogą być wykorzystane do prezentacji i oceny przyszłych planów rozbudowy infrastruktury, przedstawienia przyszłego rozwiązania w zakresie ruchu w obszarze modelowania, przeprowadzenia badania wpływu na środowisko, symulacji jazdy pojazdem itp.

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.