Aplikacja do projektowania oświetlenia

Aplikacja do projektowania oświetlenia

Projektowanie oświetlenia ulicznego oraz wewnętrznego w czasie rzeczywistym, w środowisku 3D i na zasadzie WYSIWYG (what you see is what you get), stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych metod projektowych. Oferowane przez nas narzędzia do projektowania oświetlenia wykorzystują zaawansowane funkcje silników 3D, takie jak bezpośrednie użycie danych IES, zastosowanie "global illumination" oraz złożonych algorytmów obliczania oświetlenia, co pozwala na otrzymanie fizycznie poprawnych wyników - zarówno fotometrycznej emisji światła jak i obliczeń wykorzystania energii.

Oprócz dokładnego, wizualnie realistycznego odwzorowania oświetlenia w 3D nasza aplikacja do projektowania oświetlenia oblicza również kluczowe statystyki dla danego projektu, takie jak zużycie energii, koszty, ilość zastosowanych punktów świetlnych itp. Obliczenia te wykonywane są automatycznie w czasie rzeczywistym, wraz z wprowadzanymi przez użytkownika zmianami w projekcie, zaś wynikowe dane mogą być zapisane do różnych postaci - pdf, xml, csv, web API.

Oferowane przez nas narzędzia do projektowania oświetlenia przeznaczone są zarówno dla systemu Windows jak i Mac OS i mogą działać jako aplikacja standalone lub jako rozwiązanie webowe (online).

Najważniejsze zalety:

W porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi nasza aplikacja do projektowania oświetlenia umożliwia obserwowanie zmian dokonywanych w projekcie oraz ich efektów w czasie rzeczywistym, bez konieczności wykonywania ponownych obliczeń dla każdej wprowadzonej zmiany. W rezultacie usprawnieniu i skróceniu ulega cały proces projektowy.

Wykorzystując nasze rozwiązanie do projektowania oświetlenia, użytkownik może skupić się od razu na uzyskaniu zamierzonego efektu końcowego, zamiast poświęcać najpierw wiele czasu na dostosowanie parametrów projektu na zasadzie prób i błędów, co pozwala nawet mniej doświadczonym użytkownikom na otrzymanie zamierzonego, satysfakcjonującego wyniku w rozsądnym czasie.

Oprócz tego tworzone przez nas narzędzia do projektowania oświetlenia oferują szereg innych zalet, takich jak: możliwość szybkiego i efektywnego stworzenia oraz przetestowania wielu alternatywnych rozwiązań dla danego projektu (fast prototyping), możliwość zdalnej współpracy kilku użytkowników nad danym projektem (w przypadku rozwiązania webowego), możliwość opublikowania wersji roboczych bądź wersji końcowej projektu w różnych formach (np. prezentacji online), w celu dokonania uzgodnień z klientem lub konsultacji społecznych.

Zapytaj jeśli masz pytanie

Kontakt

 • Dodatkowe informacje

  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

 • Nasza lokalizacja

  Sito Poland Sp. z o.o.
  AL. ZWYCIĘSTWA 96/98 PPNT lok C 3.22
  81-451 Gdynia, Poland
  NIP: PL2040003388

 • Email

  contact@sitopoland.com

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany.